Czerwiec 27th, 2013

Uroda panny młodej

Zdrowie, by admin.

uroda Makijaż ślubny to wyzwanie, któremu nie każda panna młoda jest w stanie sprostać. Dlatego sporo kobiet chętnie korzysta z pomocy specjalisty, który w najważniejszym dla nich dniu wykonuje idealny makijaż. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że jest to zarazem makijaż, który musi odpowiednio prezentować się na zdjęciach. Warto zacząć dużo wcześniej od zakupu odpowiednich kosmetyka oraz przygotowania skóry twarzy, aby tego dnia wyglądała jak najlepiej. Panny młode, które mają wyciętą suknię lub gorset, powinny również zatroszczyć się o wygląd swojego dekoltu.

  • Zaleca się zastosowanie peelingu, za pomocą którego skutecznie usuniemy zniszczony naskórek z twarzy oraz z dekoltu. W sklepach dostępne są całe serie kosmetyków do różnego rodzaju cery, dzięki czemu możemy dobrać produkt idealny dla siebie. Szczególnie ważne jest to, aby zacząć stosować go na kilka tygodni przed ślubem, a nie dwa dni przed nim. Nigdy nie wiadomo, czy preparat nas nie uczuli, a biała suknia i czerwone plamy to kiepskie połączenie. Makijaż fotograficzny powinien być wykonany przez fachowca, ale jeśli zależy nam na samodzielnym pomalowaniu się w dniu ślubu, możemy dobrać kolory adekwatnie do swojego typu urody i śmiało uśmiechać się do aparatu. Zrezygnujmy ze świetlistego pudru i kremu, po którym świecimy się jak po oliwce.
  • Matowa skóra najlepiej będzie prezentować się zarówno na zdjęciach wykonanych w ciągu dnia, jak tez na tych zrobionych po zmroku. Dla pań o ciepłej karnacji i jasnych włosach zaleca się ciepłe odcienie oraz rozświetlanie oczu w kącikach za pomocą cieni o kolorze ecru lub kremowym. Pani wiosna powinna unikać zimnych odcieni oraz intensywnie czarnych tuszy do rzęs. Pani lato, która opala się początkowo na czerwono i ma zwykle jasny odcień włosów blond lub brąz, to typ urody, któremu najlepiej pasuje naturalny makijaż.
  • Chłodne odcienie pomadek lub błyszczyków warto połączyć z granatem i szarością na oczach. Śniada cera i ciemne włosy pani zimy doskonale wyglądają w delikatnych barwach. Pani jesień to blada cera, do której dostosowujemy pastele lub intensywne barwy kojarzące się z jesienią.

Back Top

Comments are closed.