Październik 10th, 2012

Najlepsze gadżety reklamowe dla Twojej firmy.

Usługi, by admin.

podstawka pod kubekDoskonałe gadżety reklamowe to takie, które są naprawdę potrzebne. Podstawki pod kubki z nadrukiem to niezwykle skuteczny nośnik treści reklamowych. Reklamę w Internecie możemy szybko wyłączyć, to samo ma zastosowanie do reklamy radiowej i telewizyjnej. Na billboardy patrzy mało osób, a ulotki reklamowe lądują w koszu jeszcze przed przeczytaniem. W tej sytuacji należy szukać innych rozwiązań.

Własny kolorowy nadruk pod kubkiem przyciągnie wzrok klienta i będzie mu się dobrze kojarzył – ze smakiem popijanej herbaty lub kawy i chwilami relaksu. Odkryjmy potencjał, jaki tkwi w podstawkach pod kubek z nadrukiem. Można wykorzystywać je zarówno podczas domowych posiłków jak i w trakcie dnia pracy. Dzięki takim podstawkom nie musimy obawiać się, że blat ulegnie odkształceniu w kontakcie z gorącym spodem kubka, że na naszych dokumentach pojawią się kawowe kółka robione przez zabrudzony spód kubka czy też plamy napoju. W końcu nie tak trudno samemu trącić kubek albo ktoś przechodząc może przesunąć nasz stół, co może spowodować wylanie napoju. A tak podstawek pod kubek z nadrukiem reklamowym pełni swoją ochronną funkcję, a jednocześnie jest nośnikiem treści reklamowych. Podstawki znajdują zastosowanie także podczas wydarzeń związanych z życiem firmy, na przykład na szkoleniach albo na konferencjach. Nadruk na podstawkach można skomponować według własnych potrzeb – mogą więc zawierać logo firmy i jej nazwę, fotografię siedziby lub produktów, czy wreszcie okolicznościowy napis – na przykład odnoszący się do okazji, którą firma świętuje. Tak więc podstawki pod kubek z nadrukiem mają bardzo szerokie zastosowanie – można je dokładnie dostosować do swoich potrzeb.

Oczywiście pamiętajmy, że im bardziej estetyczny podstawek, tym chętniej jest używany. Co ważne, podstawki pod kubek z nadrukiem charakteryzują się dużą trwałością ze względu na swoją szczególną budową oraz zastosowaną technikę nadruku. Podkładki są zbudowane z trzech warstw – pod spodem jest korek, dzięki któremu podstawka ma właściwości izolujące ciepło, następnie jest gruba tektura introligatorska, a potem ochronna folia. To sprawia, że reklama przez długi czas zachowuje żywe kolory i jest doskonale widoczna. W dodatku podstawki mają kształt koła lub kwadratu, co także sprzyja ich trwałości – brzegi im się nie łamią ani nie kruszą.

Podstawki pod kubki z nadrukiem cieszą obdarowane nimi osoby. Są ładne i praktyczne. Nie zostaną wrzucone do szuflady tak jak reklamowe długopisy czy notesy i zawsze są pod ręką podczas wypijania jakże licznych filiżanek herbaty i kawy.

Autor: www.podstawki-reklamowe.eu

Back Top

Comments are closed.