Styczeń 9th, 2013

Moda na lato 2013 – zobacz co będziemy nosić.

Sport, by admin.

Jeżeli potrzebny jest nam strój kąpielowy to w zależności od wieku i preferencji wybieramy spośród dostępnych modeli, które mogą mieć jedną, dwie, a czasami nawet i trzy części. Na wszelkie sposoby producenci starają się nas przekonać do zakupu ich stroju i nie zawsze zachętą jest tylko niska cena, bo równie ważne albo i najważniejsze jest zastosowane wzornictwo i nieszablonowość. Często wchodząc do sklepów zwłaszcza tych odzieżowych mamy ochotę krzyczeć, bo mimo innej metki czy koloru fason wielu ubrań jest ten sam i różni się nazwą producenta właśnie na tej metce czy ceną, która jest albo wyższa albo niższa, ale wiadomo, że moda sezonowa jest jedna i każdy producent do głównego obowiązującego trendu dodaje coś od siebie.

Nie inaczej jest, gdy chcemy zakupić np. stroje kąpielowe jednoczęściowe lub dwu i więcej, ponieważ rok rocznie obowiązują inne trendy, kolory czy wzory, a niektóre marki z powodzeniem wykorzystują kolejnych bohaterów bajek czy młodzieżowych seriali również i na tych częściach naszej garderoby. Standardowym działaniem w zasadzie jest wykorzystanie motywów florystycznych i geometrycznych, jednak strój kąpielowy ma osłaniać nasze okolice intymne i w sposób atrakcyjny przedstawiać nasze ciało, ale stroje kąpielowe jednoczęściowe wykorzystywane są przez profesjonalistów czyli np. pływaków.

Większość z nas woli jednak pochwalić się na plaży czy nawet na basenie swoja nienaganną figura i podkreślić ja mniej lub bardziej skąpym bikini, bo stroje kąpielowe jednoczęściowe to wolimy zostawić dzieciom lub osobom, które naszym zdaniem nie mają odpowiedniej figury do stroju np. dwuczęściowego. Z drugiej strony zakładając jednoczęściowy strój kąpielowy nie musimy się martwić tym czy przypadkiem nurt rzeki czy wody basenu nam go nie zabiorą tak, że nawet nie będziemy o tym wiedzieć. Przekonanie do strojów kąpielowych jednoczęściowych często aczkolwiek nie do końca słusznie przychodzi z wiekiem, gdy nasza figura zmienia się i zaokrąglamy się nie zawsze tam, gdzie byśmy chciały, a kolejna ciąża zostawia mimo naszych wysiłków ślady na naszym ciele, jak fałdka na brzuchu, która mimo diety czy ćwiczeń nie chce, ani trochę się zmniejszyć. To właśnie wtedy idąc z dziećmi na basen zakładamy jednoczęściowy strój kąpielowy i nie zawsze przyznajemy się sami przed sobą do tego, że chcemy zatuszować wady własnego wyglądy tylko, że z dziećmi to nie wypada iść w bikini, a może w naszym wieku np. trzydziestu czy czterdziestu kilku lat już nie wypada itd., a stroje kąpielowe jednoczęściowe są nam to w stanie ułatwić.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe to doskonały sposób nie tylko na zatuszowanie wad naszej figury, ale także na podkreślenie ich, a także dzięki nim bez obaw o zgubienie go możemy oddawać się wodnym szaleństwom na basenie

Back Top

Comments are closed.