Czerwiec 27th, 2013

Kostiumy kąpielowe

Zdrowie, by admin.

bikini damskieZgrabna i szczupła sylwetka są zawsze celem każdej kobiety. Dlatego wiosną kluby fitness i siłownie zapełniają się ćwiczącymi, także w parkach można zobaczyć kobiety uprawiające jogging. Wszystko to w jednym celu – aby jak najlepiej wypaść na plaży podczas urlopu. Dobra sylwetka jest bardzo ważna, nie jest to jednak jedyna rzecz, potrzebna do wywarcia dobrego wrażenia na innych plażowiczach. Bardzo ważne są także kostiumy kąpielowe.

  • Można oczywiście kupić pierwszy lepszy kostium z supermarketu – także i ten spełni swoją funkcję – jednak w takim kostiumie nie będziemy dobrze postrzegani. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowe frazę kostiumy kąpielowe http://ebikini.com.pl, aby przekonać się jak ogromny jest ich wybór – poprzez jednoczęściowe, do różnego rodzaju bikini. Wybierając rodzaj kostiumu należy spojrzeć na naszą sylwetkę – jeżeli chcemy zasłonić to, czego nie zdążyliśmy zrzucić przed urlopem – lepiej wybrać kostium jednoczęściowy (oczywiście o odpowiednim kroju). Ma on jednak tę wadę, że trudno jest się w nim opalać. Jeżeli natomiast zależy nam na opaleniźnie i nie mamy oporów przed odsłonięciem naszego ciała, z pewnością można wybrać kostium dwuczęściowy.
  • Prawie wszystkie kostiumy kąpielowe, które można kupić w dobrych sklepach, zarówno internetowych jak i tych tradycyjnych, są nie tylko bardzo ładne, ale również wygodne. Komfort jest tutaj bowiem bardzo istotny. Jak najlepsze prezentowanie się jest ważne, gdyż sprzyja również naszemu samopoczuciu, ale należy pamiętać, że nigdy nie może odgrywać roli pierwszorzędnej. Po pierwsze zawsze nam samym musi być wygodnie w tym co nosimy. Jest to także kolejny argument przeciwko strojom z supermarketu – na pewno nie będą tak wygodne jak te, które przedtem na spokojnie przymierzymy w sklepie.
  • Szukając odpowiedniego kostiumu, można również postawić na oryginalność. Jeżeli chcemy się wyróżniać na plaży i być z daleka widziani, można pokusić się o kupno kostiumu w bardzo żywe kolory, w kwieciste wzory. Nie należy również się bać kostiumów z różnymi dodatkami, jak na przykład pióra, czy falbanki.

Back Top

Comments are closed.