Sierpień 8th, 2012

Dla kogo koszulka reklamowa?

Bez kategorii, by admin.

odzież reklamowaOdzież reklamowa to w ostatnim czasie bardzo popularny produkt marketingowy. Któż z nas nie lubi dostawać prezentów? Wiedzą o tym wszyscy spece od handlu i reklamy. Nawet mały upominek w postaci breloka czy długopisu postawia na obdarowanym miłe wrażenie. Marketingowcy od dawna wiedzą że klienci kupują także trochę oczami oraz kupują też tego który dany produkt oferuje. Szczególne przełożenie ta zasada ma na rynku usług finansowych i nieruchomości. Gdzie wytworzenie zaufania do potencjalnego klienta buduje się poprzez stwarzanie więzi i budowanie pozytywnej relacji. Tak zdobyta osoba zgodzi się aby jej interesy reprezentowała odpowiednia osoba.

Podobna zasada panuje w handlu telefonicznym. Sam głos, jego intonacja i emocje przekazywane przez pracownika call center to początek do tego aby po kilku minutowej rozmowie klient dokonał zakupu jakiegoś przedmiotu. Zatem zasada że dobry produkt sprzedaje się sam nie do końca w takich realiach się potwierdza. Firmy wiedzą że klientów zdobywa się poprzez promowanie swojego logo. W tym celu świetnie sprawdza się koszulka reklamowa. Z jednej strony noszona w jednakowym fasonie przez wszystkich członków załogi może stwarzać wrażenie profesjonalizmu lub go potwierdzać. Z drugiej strony wszelkiego rodzaju elementy odzieży z umiejętnie wplecionym logo firmy to świetna reklama. Jeśli na przykład koszulka posiada modny fason lub ciekawy kolor jest dodatkowym atutem dla firmy promującej się. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej cieszymy się z prezentów użytecznych i solidnych. Biorąc pod uwagę ten ostatni przymiotnik dobrą rada dla firm obdarowujących potencjalnych kontrahentów prezentami jest ich jakość. Na pewno dobrą reklamą nie będzie t-shirt, który po kilku praniach zdeformuje się i będzie bardziej nadawał się na szmatkę do podłogi niż element garderoby. Ale nie zakładając najgorszego.. Myślę, że parasole, bluzy z polaru, bluzki, koszulki i torby – szczególnie te ekologiczne stanowią naprawdę ciekawy pomysł na artykuły promocyjne. Szczególnie jeżeli wykonane zostały z przyjemnych w dotyku i wytrzymałych materiałów.

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, wręcz ideałem było by aby prezent ten był przede wszystkim użyteczny, pośród wszelkiego rodzaju nieużywanych smyczy których każdy ma chyba pół szuflady warto zwrócić uwagę na profesjonalne i przydatne gazety marketingowe do których na pewno zalicza się odzież reklamowa.

Back Top

Comments are closed.